Utron Hakkında

Günümüz de iş makinaları hayatımız içinde her bölgede beraber yaşamayabaşladığımız ürünlerdir.

Hayatımızın daha hızlı ve daha kolay faaliyetlerin sürdürülmesi için büyük katkı sağlanmaktadır.

İş makinasının ucuna takılan her bir eklenti ataşman makinanın hem kullanım alanını fazlalaştırırken bu çeşitli aparatlar makinanın onlarca iş yapmasını sağlıyor.

Bu durumda devreye biz giriyoruz utron markası ile  ürettiğimiz ürünlerle makinanızın kolay söktak yöntemiyle çok kısa sürede ataşmanların değiştirilmesi ile temizleme , küreme , delme,  kırma , yıkım kazı işleri , süpürme,  kesme , yükleme , istifleme alanları v.s alanlarda kullanmış oluyorsunuz.

Utron ataşmanları işlevsel güçlü yenilikçi tasarımları ile göz doldurmaktadır.

Her yeni gün daha iyi üretimler sağlamak amaçındadır.

Ataşmanlarımız katogorilerle bir birinden ayrılmaktadır. Kullanılan makinanın ebat ve ağırlıklarıyla alakalı olarak ataşmanların boyutları ve üretiminde kullanılan malzemelerin kalınlıkları ve nitelikleri değişkenlik gösterebilir.

Bir ataşmanın eklentinin makinaya bağlanma sürecine kadar yürütülen bu hassas sürecin tamamı şirket çalışanlarımız tarafından özenle yürütülmektedir.

Markamız ; sektörün son dönemdeki gerek döviz kurundaki yükseliş gerekse covid -19 (pandemi) sürecinde müşterilerine bu hammadde alımlarındaki farklılığı  ve süreçteki tüm olumsuzlukları minumum düzeyde hissettirmiştir.

Yapılan ürünlerin Garanti süreclerini de hassasiyetle takip edip hiçbir müştermızın madur olmaması konusunta tüm çalışmalarını yürütmektedir.

Yenilenen yüzü ile internet sitemizin gelen talepler doğrultusunda internetten E ticaret yöntemine geçişi için çalışmalarımız sürmektedir.

Özel olarak istene özel ölçülerde ki yeni ürünlerin en hızlı teslimatı için işletmemizin hızlılığını arttıran yeni demirbaş ürünler bünyemize katmaktayız. Personel eğitimleri de bizim için herzaman ön sıradadır. Bu yapılan butik tarzda ki işlerinde fiyatlarının iyi düzeyde olması bizim satış rakamlarımıza olumlu yansımasından hissedilmektedir.

Ürünün teslimatının zamanında ulaşması ve istenen ürünün müşterinin eline uygun fiyata gitmesi, yapılan kargo anlaşmalarımızla yine müşterimizi gözünde bizi iyi anlamda puanlandırmasına sağlamaktadır.